Bayi Portalı
444 52 04
ANASAYFAKAMPANYALARSİTE HARİTASIİLETİŞİM
SULAMA MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI
FISKİYELER
Listele

PREMIUM TAM YADA YARIM DAİRE DARBELİ FİSKİYE

GARDENA Premium Tam veya Kısmi Dairesel Yağmurlama Sistemi geniş alanları kolayca sular. Güçlü bir metal ve plastik birleşiminden yapılmıştır. Bu, Yağmurlama Sistemi Başlığının son derece dengeli olmasını sağlar. Ayar halkalarında, 25° - 360° arasında hassas seçim yaparak sulanacak sektörü kolayca ayarlayabilirsiniz. Seçilen sektörü bu ayar halkalarına bakılarak kolayca görülebilir. Yüksek hassasiyetli pirinç püskürtme ucu suyun dengeli dağıtılmasını sağlar. Büyük, kullanımı kolay döner düğmeyle mesafeyi ayarlayabilirsiniz. 5 m - 12,5 m arasında ayarlanabilir. 75 m² - 490 m² arasında bir alan sulanabilir. Yağmurlama sistemi başlığının vidalandığı diş 21 mm (G 1/2) çapa sahiptir. Yağmurlama sistemi metal bir çubuğa takılıdır. Bununla GARDENA Premium Tam veya Kısmı Dairesel Darbeli Yağmurlama sistemi kolayca çim üzerine sabitlenebilir. Ve aynı kolaylıkla çıkarılıp başka bir noktaya yerleştirilebilir. Yağmurlama sistemi GARDENA Sistem Bağlantısı ve uç kapağıyla donatılmıştır. Kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. GARDENA Musluk Bağlantısı ile birkaç yağmurlama sistemi birbirine bağlanabilir. Geniş alanlar sorunsuz bir şekilde sulanabilir.

COMFORT TURBO TAHRİKLİ YAĞMURLAMA SİSTEMİ

GARDENA Comfort Turbo Tahrikli Yağmurlama Sistemiyle çiminizi sessiz bir şekilde sulayabilirsiniz. Sağlam plastikten yapıldığından çok sessizdir. Kirlenmeye dayanıklı turbo tahrik dişlisi patentlidir. Fısıltı kadar sessiz çalışır ve 2 bölgeli sulama ve özel şekilli saptırıcısı sayesinde suyu dengeli bir şekilde dağıtır. Özel hazırlanmış ayar halkalarında, 20° - 360° arasında hassas seçim yaparak sulanacak kesimi kolayca ayarlayabilirsiniz. Seçilen sektörü bu ayar halkalarına bakılarak kolayca görülebilir. Büyük, kullanımı kolay döner düğmeyle mesafeyi ayarlayabilirsiniz. 5 m - 12 m arasında ayarlanabilir. 75 m² - 450 m² arasında bir alan sulanabilir. Yağmurlama sistemi plastik bir çubuğa takılıdır. Böylece çim üzerine sağlam bir şekilde yerleştirilebilir. Ve aynı kolaylıkla çıkarılıp başka bir noktaya yerleştirilebilir. Yağmurlama sistemi GARDENA Sistem Bağlantısı ve uç kapağıyla donatılmıştır. Bahçenizde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İnce örgü, kolay çıkan bir filtre pislikleri tutar. Kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Geniş bir alanı sulamak istiyorsanız, GARDENA Musluk Bağlantısı (Ürün No. 901) kullanarak birkaç yağmurlama sistemini bağlamanız yeterlidir. Bahçenizi uygun sulamak için.

COMFORT TURBO TAHRİKLİ YAĞMURLAMA SİSTEMİ

GARDENA Comfort Turbo Tahrikli Yağmurlama Sistemiyle çiminizi sessiz bir şekilde sulayabilirsiniz. Sağlam plastikten yapıldığından çok sessizdir. Kirlenmeye dayanıklı turbo tahrik dişlisi patentlidir. Fısıltı kadar sessiz çalışır ve 2 bölgeli sulama ve özel şekilli saptırıcısı sayesinde suyu dengeli bir şekilde dağıtır. Özel hazırlanmış ayar halkalarında, 20° - 360° arasında hassas seçim yaparak sulanacak kesimi kolayca ayarlayabilirsiniz. Seçilen sektörü bu ayar halkalarına bakılarak kolayca görülebilir. Büyük, kullanımı kolay döner düğmeyle mesafeyi ayarlayabilirsiniz. 5 m - 12 m arasında ayarlanabilir. 75 m² - 450 m² arasında bir alan sulanabilir. İnce örgü, kolay çıkan bir filtre pislikleri tutar. Kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Yağmurlama sistemi içindeki metal parçalar sayesinde son derece sağlam olan plastik bir tabla üzerine yerleştirilmiştir. Bu da yağmurlama sisteminin dengeli durmasını sağlar. Yağmurlama sistemi bağlamaya hazır GARDENA Sistem Bağlantısı ve uç kapağıyla donatılmıştır. Bahçenizde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İnce örgü, kolay çıkan bir filtre pislikleri tutar. Kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Geniş bir alanı sulamak istiyorsanız, GARDENA Musluk Bağlantısı kullanarak birkaç yağmurlama sistemini bağlamanız yeterlidir. 

COMFORT GENİŞ ALAN SULAMA AQUACONTOUR AUTOMATİC

Yenilikçi GARDENA Comfort Geniş Alan Sulama AquaContour automatic, 350 m²'ye kadar hemen her bahçe konturunu sulamak için kullanışlı bir yağmurlama sistemidir. Değişken programlama aralığıyla bahçenin her köşesine kolayca ulaşır. Bu Geniş Alan Sulamayı programlamak özellikle kolaydır; iki farklı bahçe konturu (örneğin evin önü ve arkası) kolayca programlanabilir ve istendiği zaman anımsatılabilir. Programa bağlı olarak 50 taneye kadar anahtar kontur noktası ayrı olarak depolanabilir. Geniş Alana Sulama kirlenmeye dayanıklı membran bir klavyeye sahiptir ve operatöre anlaşılır yönergeler sağlar. Yağmurlama sistemi basit şekilde programlanabilir. Püskürtme başlığının yumuşak plastik uçları dengeli su dağılımı sağlar. Sulanacak sektör için ayarlama halkaları kullanılarak 25° - 360° arasında seçim yapılabilir. Geniş Alan Sulamanın mesafesi de ayarlanıp saklanabilir ve 2 bar basınçta 2,5 - 9 m mesafeye, 4 bar basınçta da 10,5 m mesafeye ulaşır. İki yer işareti pratiktir. Yağmurlama sisteminin programlanan sulama alanlarına güvenilir ve hassas bir şekilde konumlandırılmasını sağlarlar. Geniş Alan Sulamada ayrıca iki çubuk bulunur. Bunlar yağmurlama sistemini çime sıkı bir şekilde sabitlemeyi sağlar. GARDENA Comfort Geniş Alan Sulama AquaContour automatic bahçenizin her köşesini sular.

GENİŞ ALAN POP-UP SULAMA AQUACONTOUR AUTOMATİC

Bahçeniz kare veya daire şeklinde değil ve rahat bir şekilde sulamak mı istiyorsunuz? Pop-up Yağmurlama Sistemi pazarındaki bu devrim mükemmel bir bahçe elde etmenin en kolay yoludur: GARDENA Geniş Alan Pop-up Sulama AquaContour automatic uzun vadeli sulama yapar, su tasarrufu sağlar ve 350 m²'ye kadar programlanan bahçe konturunu kapsar. Alan, farklı mesafelere sahip 50 tane programlanabilir anahtar kontur noktası ile hassas bir şekilde sulanabildiğinden bu mümkün olmaktadır. Programlama kolay ve basittir. Yağmurlama sistemi ile çim alanın sonu arasındaki mesafenin büyük veya küçük olmasına bakılmaksızın, mesafe 2 bar su basıncında 2,5 m ile 9 m arasında ayarlanabilir ve uygun şekilde kalıcı olarak programlanabilir. 4 bar su basıncı ile mesafeler 4 ila 10,5 m arasında değişir. Sulanan sektör 25 - 360 derece arasında ayarlanabilir. Püskürtme uçlarının hassas ayarlanmış sırası çimin dengeli sulanmasını sağlar ve lityum-iyon pil içeren güçlü güneş paneli pil gerekmeden sürekli bir enerji kaynağı vazifesi görür. Otomatik Tahliye Vanası sayesinde GARDENA Geniş Alan Pop-up Sulama AquaContour dondan etkilenmez. Bağlantı 3/4 inç diş ile sağlanır.

TURBO TAHRİKLİ POP-UP YAĞMURLAMA SİSTEMİ T200

GARDENA Sprinklersystem'ın bir parçası olan GARDENA Turbo Tahrikli Pop-up Yağmurlama Sistemi T 200 en fazla 200 m² orta büyüklükte çim bahçeleri sulamak için mükemmel seçimdir. Turbo Tahrikli Pop-up Yağmurlama Sistemi T 200 gerektiğinde Turbo Tahrikli Pop-up Yağmurlama Sistemi T 100 ve 380 ve Pop-up Salınımlı Yağmurlama Sistemi R 140  ile birleştirilebilir. Mesafesi alana göre 5 - 8 m arasında ayarlanabilir. Sulanacak sektör yağmurlama sistemi başlığı üzerinde 25 - 360° arasında alet kullanmadan istediğiniz miktarda ayarlanabilir. Çok küçük bir sektör ile tam daire arasında büyüklükte alanlar sulanabilir. Bellek fonksiyonu sayesinde, yağmurlama sistemi başlığı kasten başka tarafa çevrilmiş olsa bile yağmurlama sistemi otomatik olarak önceden ayarlanan sektöre döner. Bu doğru alanın sulanmasını sağlar. Esnek sulama olanağı için farklı akış hızlarına sahip dört püskürtme ucu bulunmaktadır ve söz konusu sulama sektörüne göre istenen seçilebilir. Bu özellikle farklı sektörleri sulamak için ayarlanmış fıskiyelerle birlikte kullanılarak dengeli bir sulama yapmak için önemlidir. Entegre tanecik filtresi kesintisiz çalışmayı sağlar. Güvenilir, kumdan etkilenmeyen turbo tahrik dişlisi uzun ömürlü olmasını sağlar. Boru hattına bir Tahliye Vanası  takılarak Sprinklersystem dondan etkilenmez hale getirilebilir. Bağlantı 1/2 inç dişi diş ile sağlanır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
D-100 Karayolu Üzeri DSİ Yanı No : 432 DÜZCE/MERKEZ
444 52 04

+90380 514 63 25 ( Pbx)
info@akinziraat.com
Web tasarım firmaları medyatör
DAKKIN, S.E.P , PowerG bir AKIN ZİRAAT tescilli markasıdır.