Bayi Portalı
444 52 04
ANASAYFAKAMPANYALARSİTE HARİTASIİLETİŞİM
ÜRÜN GRUPLARIMIZ
BAHÇE POMPALARI
Listele

COMFORT BAHÇE POMPASI 5000/5

GARDENA Bahçe Pompası 5000/5 gürültüsüzdür ve bahçede ve evde kullanmak için mükemmel emniyet özellikleriyle donatılmıştır. Yüksek emiş gücü ve basınç performansı sayesinde, pompa sulama, basıncı artırma veya su, yağmur veya klorlanmış yüzme havuzu suyunu aktarmak veya pompalama için idealdir. Yüksek emniyet ve uzun ömür yenilikçi güvenli pompa fonksiyonuyla sağlanır. Parlak renkli bir LED hatasız çalışmayı ve pompalama işlemi sırasında ortaya çıkan sorunları gösterir. Otomatik bir emniyetli kapatma fonksiyonu hasar görmesini engellemek için gerektiğinde pompayı otomatik olarak kapatır. Böylece pompanın ve kullanıcının mümkün olan en iyi şekilde korunması sağlanır. Ek olarak entegre bir ön filtre pompanın sorunsuz çalışmasını sağlar. Biri dönebilen iki çıkışı sayesinde aynı anda iki sulama aksesuarı kullanılabilir. Pompanın kullanımı basit ve kolaydır. Geniş doldurma ağzı ilk çalıştırmadan önce pompayı doldurmayı kolaylaştırır; ergonomik sapı sayesinde pompayı taşımak kolaydır. Lastik ayakları dengeli durmasını ve çalışırken daha az ses ve titreşim olmasını sağlar. Don beklendiğinde pompa ayrı bir tahliye vidası aracılığıyla kolay boşaltılabilir. Uzun ömür için GARDENA sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Seramik koruma ve motorla pervane arasındaki çift conta sistemi güvenli çalışmayı sağlar, pompanın zarar görmesini önler. Termal koruma anahtarı motoru aşırı yüklenmeye karşı korur. Not: GARDENA pompaları tuzlu su, kolay parlayan maddeler veya gıda pompalamak için uygun değildir.

PREMIUM BAHÇE POMPASI 6000/6 İNOX

GARDENA Bahçe Pompası 6000/6 inox Bahçe Pompalarının Premium modelidir ve güvenlik, performans ve konfor bakımından en yüksek beklentileri karşılar. Yenilikçi güvenli pompalama fonksiyonuyla pompanın yüksek korumalı ve uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Parlak renkli bir LED hatasız çalışmayı ve pompalama işlemi sırasında ortaya çıkan sorunları gösterir. Otomatik bir emniyetli kapatma fonksiyonu hasar görmesini engellemek için gerektiğinde pompayı otomatik olarak kapatır. Böylece pompanın ve kullanıcının mümkün olan en iyi şekilde korunması sağlanır. Ek olarak entegre bir ön filtre pompanın sorunsuz çalışmasını sağlar. En iyi sonuç için GARDENA tüm ürünlerinde özel yüksek kaliteli malzeme kullanır. Örneğin Premium Bahçe Pompası paslanmaz çelik bir muhafaza ve yüksek performans ve son derece az gürültülü çalışma sağlayan beş kademeli bir pervaneyle donatılmıştır. Biri dönebilen iki çıkış iki sulama aksesuarını aynı anda kullanmayı sağlar. Seramik koruma ve motorla pervane arasındaki çift conta sistemi güvenli çalışmayı sağlar, pompanın zarar görmesini önler. Termal koruma anahtarı motoru aşırı yüklenmeye karşı korur. Don beklendiğinde pompa ayrı bir tahliye vidası aracılığıyla kolay boşaltılabilir. Pompanın kullanımı da kolaydır. Geniş doldurma ağzı ilk çalıştırmadan önce pompayı doldurmayı kolaylaştırır; ergonomik sapı sayesinde pompayı taşımak kolaydır. Lastik ayakları dengeli durmasını ve çalışırken daha az ses ve titreşim olmasını sağlar. Not: Yüksek performansı Bahçe Pompası 6000/6 inox sulama, basınç yükseltme veya musluk, yağmur veya klorlu yüzme havuzu sularını aktarma veya pompalama için en iyi şekilde kullanılabilir. Tuzlu su, kolay parlayan maddeler veya gıda pompalamak için kullanılamaz.

CLASSİC YAĞMUR SUYU TANKI POMPASI 4000/2

GARDENA Yağmur Suyu Tankı Pompası 4000/2 ile örneğin tanktaki bedava yağmur suyunu bahçenizi sulamak için kullanabilirsiniz. Sulama kabını kolayca doldurun ya da GARDENA tabancalarını, püskürtücülerini veya Micro-Drip-System'ı daha da kolay bir şekilde bağlantı borusuna bağlayın. Yağmurlama sistemi kullanmak dahi mümkündür. Pratik: pompa tahliye için de uygundur. Pompada yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanıldığından güçlü ve gürültüsüz çalışma garanti edilmektedir. Bakımsız kapasitörlü motor, 2 kademeli besleme pervanesiyle suyu basınçlı olarak etkili ve sessiz bir şekilde istenen yere ulaştırır. Pompanın zarar görmesini önlemek için, entegre bir filtre ve ek ayak büyük taneciklerin emilmesini engeller. Şamandıralı Anahtar sayesinde kuru çalışması olasılığı yoktur: su seviyesi çok düşük olduğunda pompanın çalışması otomatik olarak durur. Pompanın kullanımı kolay ve rahattır. Teleskopik borunun yüksekliği istediğiniz miktarda ayarlanabilir ve pompalanacak su miktarı da kolay ve istediğiniz miktarda ayarlanabilir. Az yer kaplaması ve kolay taşınması için teleskopik boru kolayca pompaya takılabilir ve aynı zamanda taşıma sapı vazifesi görür. Bağlantı kablosu pompa üzerindeki tutucuya sarılır ve böylece her şey düzenli olur.

COMFORT YAĞMUR SUYU TANKI POMPASI 4000/2 OTOMATİK

GARDENA Yağmur Suyu Tankı Pompası 4000/2 automatic ile tanktaki bedava yağmur suyunu bahçenizi sulamak için kullanabilirsiniz. Sulama kabını kolayca doldurun ya da GARDENA tabancalarını, püskürtücülerini veya Micro-Drip-System'ı daha da kolay bir şekilde bağlantı borusuna bağlayın. Yağmurlama sistemi kullanmak dahi mümkündür. Pompa tahliye için de uygundur. Pratik: rahat ve enerjiden tasarruf ederek çalışma için, Yağmur Suyu Tankı Pompası su gerektiğinde otomatik olarak etkinleşen e sonra kapanan bir otomatik fonksiyonuyla donatılmıştır. Pompanın zarar görmesini önlemek için, entegre bir filtre ve ek ayak büyük taneciklerin emilmesini engeller. Entegre emniyet sayesinde kuru çalışması olasılığı da yoktur: su seviyesi çok düşük olduğunda pompanın çalışması otomatik olarak durur. Pompada yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanıldığından güçlü ve gürültüsüz çalışma garanti edilmektedir. Bakım gerekmeyen kapasitörlü motor, 2 kademeli besleme pervanesiyle suyu etkili ve sessiz bir şekilde pompalar. Pompanın kullanımı kolay ve rahattır. Teleskopik borunun yüksekliği istediğiniz miktarda ayarlanabilir ve akan su miktarı da kolayca ve istediğiniz miktarda ayarlanabilir. Az yer kaplaması ve kolay taşınması için teleskopik boru kolayca pompaya takılabilir ve aynı zamanda taşıma sapı vazifesi görür. Kablo pompa üzerindeki tutucuya sarılır ve böylece her şey düzenli olur.


CLASSİC DALGIÇ BASINÇLI POMPA 5500/3

Bahçenizde derin bir kuyu veya sarnıç varsa ve bahçenizi bu bedava suyla sulamak istiyorsanız, GARDENA Dalgıç Basınçlı Pompa 5500/3 tam ihtiyacınız olan şeydir. Yağmurlama Sistemi ve sulama sistemleri için de ideal olarak kullanılabilir. Güçlü ve sessiz pompalar suyu 13 metreye kadar derinden alabilir; hatta uzun süre su altında kaldıklarında bile. Sağlam ve yüksek kaliteli malzemesi su altında çalışmasını sağlar ve pompayı hasara karşı korur. Paslanmaz çelikten yapılmış filtre pisliklerin pompaya girmesini engeller ve sessiz, bakımsız kapasitörlü motorum termal aşırı yük koruması motoru aşırı yükten korur. Entegre bir geri akış önleyici pompanın çalışması durdurulduktan sonra hortumun sızdırmasını engeller ve yeniden başlatıldığında yeniden emme süresini kısaltır. Su seviyesi çok düştüğünde pompayı otomatik olarak durduran Şamandıralı Anahtar sayesinde pompa asla kuru çalışmaz. Uzun vadeli, güvenli pompalama sağlayan birçok üstün nitelik. Çift motor contası ve seramik koruma da çalışırken yüksek güvenlik ve uzun pompa ömrü sağlar. 3 kademeli besleme pervanesiyle su etkili ve sessiz bir şekilde pompalanır. Pratik: 15 metre uzunluğundaki bağlantı kablosu sayesinde pompa hızlı bir şekilde monte edilir ve birlikte verilen sabitleme ipiyle pompa kolay daldırılabilir veya gerektiğinde geri çıkarılabilir.


CLASSİC DALGIÇ BASINÇLI POMPA 6000/4

Bahçenizde derin bir kuyu veya sarnıç varsa ve bahçenizi bu bedava suyla sulamak istiyorsanız, GARDENA Dalgıç Basınçlı Pompa 6000/4 tam ihtiyacınız olan şeydir. Yağmurlama Sistemi ve sulama sistemleri için de ideal olarak kullanılabilir. Güçlü ve sessiz pompalar suyu 13 metreye kadar derinden alabilir; hatta uzun süre su altında kaldıklarında bile. Sağlam ve yüksek kaliteli malzemesi su altında çalışmasını sağlar ve pompayı hasara karşı korur. Paslanmaz çelikten yapılmış filtre pisliklerin pompaya girmesini engeller ve sessiz, bakımsız kapasitörlü motorum termal aşırı yük koruması motoru aşırı yükten korur. Entegre bir geri akış önleyici pompanın çalışması durdurulduktan sonra hortumun sızdırmasını engeller ve yeniden başlatıldığında yeniden emme süresini kısaltır. Su seviyesi çok düştüğünde pompayı otomatik olarak durduran Şamandıralı Anahtar sayesinde pompa asla kuru çalışmaz. Uzun vadeli, güvenli pompalama sağlayan birçok üstün nitelik. Çift motor contası ve seramik koruma da çalışırken yüksek güvenlik ve uzun pompa ömrü sağlar. 4 kademeli besleme pervanesiyle su etkili ve sessiz bir şekilde pompalanır. Pratik: 15 metre uzunluğundaki bağlantı kablosu sayesinde pompa hızlı bir şekilde monte edilir ve birlikte verilen sabitleme ipiyle pompa kolay daldırılabilir veya gerektiğinde geri çıkarılabilir.


PREMIUM DERİN KUYU POMPASI 6000/5 INOX OTOMATİK

Derin kuyular veya çapı 10 cm kadar olan artezyenler için, Derin Koyu Pompası 6000/5 inox automatic doğru üründür. Son derece yüksek performansı ve gürültüsüz çalışmasıyla 20 metreye kadar derinlikten sulama ve ev temizliği amacıyla su pompalar - uzun süre su altında kaldığında bile. Kullanışlı ve enerjiden tasarruf ederek çalışması için, pompa yenilikçi otomatik fonksiyonuna sahiptir. Manometre anahtarlı entegre elektronik devresi su gerektiğinde pompayı çalıştırır ve daha sonra tekrar durdurur. Paslanmaz çelik muhafazası su altında uzun sure ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Yalnızca sağlam ve yüksek kaliteli malzeme kullanılmıştır. Yine paslanmaz çelikten yapılmış filtre pisliklerin pompaya girmesini engeller. Ek olarak, bir ayak monte edilerek yükselen seviyesiyle özellikle sarnıçlarda zemindeki pisliğin ve kumun emilmesini önemli ölçüde azaltır. Termal aşırı yük anahtarı gürültüsüz ve bakımsız kapasitörlü motoru aşırı yükten korur. Enerji tasarruflu motor suyu 7 kademeli besleme pervanesiyle güçlü ve sessiz bir şekilde 20 metreye kadar derinlikten pompalar. Pratik: 22 metre uzunluğundaki bağlantı kablosu sayesinde pompa hızlı bir şekilde monte edilir ve birlikte verilen sabitleme ipiyle kolay daldırılabilir veya gerektiğinde geri çıkarılabilir.

CLASSİC JET POMPA 3500/4E

Elektronik Basınç Pompaları ile, tasarruf ve çevreyi koruyabilirsiniz: kullan serbest yağmur suyu veya kuyu suyu bahçe sulamak veya evin içinde tuvalet ve çamaşır makinesinde kullanmak için. Entegre elektronik su gerektiğinde otomatik olarak bu sağlam Elektronik Basınç Pompa etkinleştirmek ve sonra tekrar kapatın. 800 W, 3500 lt / h ve maksimum maksimum teslim kapasitesinin anma gücü 3500 / 4E Klasik kompakt GARDENA Elektronik Basınç Pompası. 4.0 bar basınç mobil ve sabit kullanım için gayet uygundur - ihtiyacınız olan her yerde. Operasyon, basit, sorunsuz ve rahat. Ergonomik taşıma sapı ile, kolayca, Elektronik Basınç Pompası taşıyabilir bir düğmeye dokunarak devreye koymak ve kolay kullanım ile çok sayıda işlevleri kullanmak. Bu hızlı, sorunsuz devreye nedeni: yenilikçi entegre çek valf garanti hızlı emme! Başka bir özelliktir vardır: yenilikçi entegre düşük miktarda programı, modern çamaşır makineleri veya damla sulama sistemleri, örneğin, hatta küçük teslimat kapasiteleri ile sorunsuz uygulama sağlar. Bu pompa ayrıca bir hata teşhis sistemine sahiptir. Bu sayede, en küçük hatalar, tuvalet tankları ya da emme tarafı sorunları sızıntı, damlama musluklar aracılığıyla örneğin tetiklenen açıkça durumlarına göre farklı frekanslarda yanıp söner bir LED yanıp sönen ışık yoluyla belirtilmiştir. Bu şekilde, hedef ilaçları sorunlar ortaya gerekir başlatılabilir. Orta akış başarısız olduğunda kuru çalışan güvenlik özelliği, pompanın zarar görmesini engeller.Yalnızca yüksek kaliteli malzemeler, güçlü ve düşük gürültü çalışması için pompa takılmıştır. Termik şalter ile bakımsız kondansatör motor jet pompası sistemi üzerinden gerekli konuma suyu verimli iletir. Önce devreye Pompayı doldurmak için büyük bir doldurma açıklığı kolay kullanım sağlar. Kauçuk ayak cihaz güvenli duruyor ve az gürültü ve titreşim ile çalışan garanti. Büyük hacimli ince gözenekli süzgeç kir ve kuma karşı korumak için Elektronik Basınç Pompa yüklenir. Harici ön filtre gerekli değildir gibi bu, pratiktir. Donma riski varsa, Elektronik Basınç pompası basit bir su tahliye vida ile boşaltılabilir. Pratik: Pompa üzerindeki QR kodu daha detaylı bilgi açar ve Elektronik Basınç Pompaları ürün faydaları ve avantajları hakkında bir video görüntülemenize olanak sağlar. Buna ek olarak, size sorunsuz devreye ve doğru depoya cihazınızı koymak ve emme problemleri hakkında değerli ipuçları edinme videoları izleyebilirsiniz. Bu şekilde, kapsamlı bir şekilde Elektronik Basınç Pompası uzun süreli ve arızasız çalışması için bilgilendirilir.

COMFORT KONUT SUYU TERTİBATI 5000/5 ECO

Ev ve bahçe için otomotik su temini. Sonsuz kez ayarlanabilir Eco modu normal çalıştırmayla karşılaştırıldığında %15'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Otomatik emniyet pompa çok ısındığında fonksiyonu devre dışı bırakır. Tankın 5 yıl boyunca bakımının yapılmasına gerek yoktur. ön filitre ve arkaya akış önleme gerekli aksesuarlar olarak entegre olduğundan kurulumu basittir. Hızlı ve sorunsuz devreye alma: Manuel ve otomatik kontrol valfi ayarı ve basit kanamayla optimize edilmiş kendiliğinden hazırlama. Entegre manometre ve basınç düğmesi yer tasarrufu sağladığından kompakt yapı. Termal aşırı yük düğmeli ve yüksek hacimli su tanklı (24 l ) bakım gerektirmeyen kapasitör motoru sayesinde güvenilir ve sorun yaşatmayan çalıştırma. Pompanın kolay boşaltılması için su boşaltma tıpası. Aksesuarlar: küçük titreşim ve sessiz çalışma için yaylı kauçuk ayak. Pompa ortamı: Temiz tatlı su. Tuzlu su, agresif yada kolay tutuşabilir maddeler pompalanmamalıdır, aynı şekilde yiyecekler de pompalanmamalıdır. Bağlantı dişi 33.3mm. Uyarı lambalı entegre kuru çalıştırma emniyeti. Çok fonksiyonlu düğme, manuel ve otomotik çalıştırmanın yanı sıra kolay devreye alma/devreden çıkartma imkanıda sağlar. Basınç tarafında 3 bağlantı opsiyonu vardır.

CLASSİC DALGIÇ POMPA 7000

Bazen su olmasını istemediğiniz yerlerde su olabilir. Bodrumu veya çamaşır odasını su basması gibi. Suyu tahliye etmek veya aktarmak isteyebilirsiniz. GARDENA Classic Dalgıç Pompa 7000, temiz veya tanecik çapı en fazla 5 mm olan az kirli suyu hızlı bir şekilde pompalamak için çok uygundur. Ayarlanabilir anahtarlı tabanla donatıldığından 1 mm'ye kadar düz emiş mümkündür. Suyun nerdeyse tamamı tahliye edilir ve sonuç silinmiş kadar kuru bir zemindir. 10 metrelik uzun bağlantı kablosu sayesinde pratik ve güçlü pompa derin yerlerde de genel olarak kullanılabilir. Şamandıralı Anahtar otomatik çalışmayı ve durmayı sağlar. Şamandıralı Anahtarın kablo tutucusu sayesinde çalışma ve durma seviyeleri değiştirilebilir ve hassas bir şekilde ayarlanabilir. Gerekirse takacağınız bir aygıtla pompayı sürekli manuel çalışmaya çevirebilirsiniz. Fiberglasla güçlendirilmiş plastikten yapılmış güçlü bir muhafaza, az aşınan pompa pervanesi ve gürültüsüz, bakımsız bir kapasitörlü ve termal koruma anahtarları motor uzun kullanım ömrünü garanti eder. Evrensel bağlantı sayesinde 13 mm (1/2 inç), 16 mm (5/8 inç), 19 mm (3/4 inç), 25 mm (1 inç) ve 38 mm (1 1/2 inç) hortumlar pompaya bağlanabilir.

COMFORT DALGIÇ POMPA 9000 AQUASENSOR

Bir düşünün, seyahat ediyorsunuz; siz farkında bile olmadan bodrumunuzu su basıyor. Bu gibi sürprizlerden korunmak için, güçlü GARDENA Comfort Dalgıç Pompa 9000 aquasensor ihtiyacınız olan doğru pompadır. Entegre aquasensor fonksiyonuyla pompa su seviyesi yalnızca 5 mm olduğunda otomatik olarak çalışır ve hızlı ve güçlü bir şekilde suyu tahliye eder. Bu da suyun neden olacağı daha fazla zararı önler; hatta siz evde olmadığınızda bile. Genel olarak, başlama ve durma seviyeleri ayarlanabilir. Ayarlanabilir anahtarlı taban sayesinde 1 mm'ye kadar düz emiş mümkündür. Suyun nerdeyse tamamı tahliye edilebilir ve sonuç silinmiş kadar kuru bir zemindir. Daha kolay veya daha güvenli olamazdı. Dalgıç Pompa 9000 aquasensor pompasının derli toplu tasarımı sayesinde dar bölmeler ve alanlar bile sorun oluşturmaz. Pompa berrak veya tanecik çapı 5 mm'yi aşmayan az kirli suları güçlü bir şekilde tahliye edebilir veya pompalayabilir. Fiberglasla güçlendirilmiş plastikten yapılmış güçlü bir muhafaza, az aşınan pompa pervanesi ve gürültüsüz, bakımsız bir kapasitörlü ve termal koruma anahtarları motor uzun kullanım ömrünü garanti eder. Son derece derli toplu ve güçlü pompa derin yerlerde bile kullanılmasını sağlayan 10 metre uzunluğunda bağlantı kablosuna sahiptir. Evrensel bağlantı sayesinde 13 mm (1/2 inç), 16 mm (5/8 inç), 19 mm (3/4 inç), 25 mm (1 inç) ve 38 mm (1 1/2 inç) hortumlar pompaya bağlanabilir.

COMFORT DALGIÇ POMPA 13000 AQUASENSOR

Bir düşünün, seyahat ediyorsunuz; siz farkında bile olmadan bodrumunuzu su basıyor. Bu gibi sürprizlerden korunmak için, güçlü GARDENA Comfort Dalgıç Pompa 1300 aquasensor ihtiyacınız olan doğru pompadır. Entegre aquasensor fonksiyonuyla pompa su seviyesi yalnızca 5 mm olduğunda otomatik olarak çalışır ve hızlı ve güçlü bir şekilde suyu tahliye eder. Bu da suyun neden olacağı daha fazla zararı önler; hatta siz evde olmadığınızda bile. Genel olarak, başlama ve durma seviyeleri ayarlanabilir. Ayarlanabilir anahtarlı taban sayesinde 1 mm'ye kadar düz emiş mümkündür. Suyun nerdeyse tamamı tahliye edilebilir ve sonuç silinmiş kadar kuru bir zemindir. Daha kolay veya daha güvenli olamazdı. Dalgıç Pompa 1300 aquasensor pompasının derli toplu tasarımı sayesinde dar bölmeler ve alanlar bile sorun oluşturmaz. Pompa berrak veya tanecik çapı 5 mm'yi aşmayan az kirli suları güçlü bir şekilde tahliye edebilir veya pompalayabilir. Fiberglasla güçlendirilmiş plastikten yapılmış güçlü bir muhafaza, az aşınan pompa pervanesi ve gürültüsüz, bakımsız bir kapasitörlü ve termal koruma anahtarları motor uzun kullanım ömrünü garanti eder. Son derece derli toplu ve güçlü pompa derin yerlerde bile kullanılmasını sağlayan 10 metre uzunluğunda bağlantı kablosuna sahiptir. Evrensel bağlantı sayesinde 13 mm (1/2 inç), 16 mm (5/8 inç), 19 mm (3/4 inç), 25 mm (1 inç) ve 38 mm (1 1/2 inç) hortumlar pompaya bağlanabilir.

PREMIUM DALGIÇ POMPA 21000 İNOX

Su olmaması gereken yerlere girdiğinde (örneğin evde), daha fazla hasarı önlemek için çabuk hareket etmeniz gerekir. Çok miktarda suyu hızlı ve güçlü bir şekilde bir anda tahliye etmeniz gerekiyorsa GARDENA Premium Dalgıç Pompa 21000 inox doğru pompadır. Temiz ve tanecik çapı 5 mm'yi geçmeyen az kirli suyla bir saatte 21.000 litreye kadar pompalanabilir. Ayarlanabilir anahtarlı tabanla donatıldığından 1 mm'ye kadar düz emiş mümkündür. Suyun nerdeyse tamamı tahliye edilir ve sonuç silinmiş kadar kuru bir zemindir. Şamandıralı Anahtar otomatik çalışmayı ve durmayı sağlar. Şamandıralı Anahtarın kablo tutucusu sayesinde çalışma ve durma seviyeleri değiştirilebilir ve hassas bir şekilde ayarlanabilir. Gerekirse takacağınız bir aygıtla pompayı sürekli manuel çalışmaya çevirebilirsiniz. 10 metrelik uzun bağlantı kablosu sayesinde pratik ve güçlü pompa derin yerlerde de genel olarak kullanılabilir. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı Premium modelde en yüksek beklentileri karşılar. Pompa muhafazası güçlü ve uzun ömürlü olmasını sağlayan paslanmaz çelikten yapılmıştır. Zor aşınan pompa pervanesi ve gürültüsüz, bakımsız kapasitörlü ve termal koruma anahtarlı motor pompanın güvenilir şekilde çalışmasını sağlar. Evrensel bağlantı sayesinde 13 mm (1/2 inç), 16 mm (5/8 inç), 19 mm (3/4 inç), 25 mm (1 inç), 38 mm (1 1/2 inç) ve 50 mm (2 inç) hortumlar pompaya bağlanabilir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
D-100 Karayolu Üzeri DSİ Yanı No : 432 DÜZCE/MERKEZ
444 52 04

+90380 514 63 25 ( Pbx)
info@akinziraat.com
Web tasarım firmaları medyatör
DAKKIN, S.E.P , PowerG bir AKIN ZİRAAT tescilli markasıdır.